Regulamin

- Bawmy się! - Ale z głową! - 

01.

Kupując bilet na kulig Kupujący rezerwuje miejsca na konkretny dzień i godzinę, co jest równoznaczne z blokadą tych miejsc dla Klienta, uniemożliwieniem zakupu tych biletów dla innych Klientów i obciążaniem kosztami Organizatora. W związku z tym, w przypadku anulacji biletów przez Klienta, wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi.

02.

Spóźnienie lub nie zjawienie się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie jest równoznaczne z anulacją biletu bez możliwości zwrotu wpłaconej za bilety kwoty.

03.

Klient, który nie wykupił transferów zobowiązany jest do dotarcia na miejsce startu kuligu o wyznaczonej godzinie na własną rękę. Miejsce i godzina startu podane są na bilecie.

04.

Klient, który wykupił transfery przez nasz portal rezerwacji kuligów, zobowiązany jest do dotarcia na miejsce odjazdu busa / autokaru / taksówki o wyznaczonej godzinie na własną rękę. Adres podstawienia transportu ustamy zawsze indywidualnie, mailowo. Miejsce i godzina odjzdu podane są na bilecie lub w mailu. 

05.

Większośc naszych sań w Beskidach jest 12 osobowych (z wyjątkiem regionu Babiej Góry, gdzie sanie są 4 lub 6 osobowe). W przypadku grup mniejszych jak 10 osób, a chcących pojechać tylko we własnym, wąskim gronie, trzeba pokryć koszty kuligu za pozostałe wolne miejsca.

06.

Dzieci do 3-go roku życia, które biorą udział w kuligu GRATIS nie mają swojego miejsca w saniach – jadą na kolanach rodzica. Jeśli życzą sobie Państwo, by dziecko miało swoje miejsce, należy wykupić dla niego bilet ulgowy.

07.

W razie braku odpowiedniej ilości śniegu, sanie zostaną zastąpione dorożkami / wozami na kołach.

08.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowania Klientów i związane z tym ewentualne uszczerbki na zdrowiu Klientów i osób w ich otoczeniu powstałe w trakcie świadczonych przez niego usług. 

09.

Opłata za bilet jest gwarantem realizacji usługi i w przypadku anulacji rezerwacji przez Klienta nie podlega on zwrotowi. 

10.

Kulig odbywa się na świeżym powietrzu, prosimy o odpowiedni ubiór. Zimą obowiązkowo jest to czapka, rękawice, ciepła kurtka, wygodne, ciepłe, sportowe buty.

11.

Klient jest zobowiązany do podania podczas dokonywania rezerwacji poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki lub straty Klienta wynikające z braku możliwości skontaktowania się z nim wynikające z błędnego podania danych kontaktowych.

12.

Klient oświadcza, że jest zdrowy, zgadzając się na imprezę, akceptuje warunki uczestnictwa w naszych imprezach i podpisuje przed kuligiem elektronicznie Oświadczenie o stanie zdrowia dotyczące zagrożenia zarażeniem wirusem Covid-19.

13.

Każdy kuligowicz jest ubezpieczony w towarzystwie ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA. Dbamy o bezpieczeństwo naszych imprez. Zakres ubezpieczenia wskazany jest zawsze na każdej z ofert.

14.

Zachęcamy do przeczytania wszystkich informacji na naszej stronie www.kuligiwbeskidach.pl w zakładce NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA. Tam znajdą Państwo szereg informacji na temat naszych imprez i informacji technicznych. Obowiązkowo prosimy się z nimi zapoznać, co pozwoli uniknąć nieporozumień.

15.

Klient oświadcza, że zapoznał się z Warunkami Uczestnictwa w imprezach organizowanych przez firmę Leszek Młodzianowski Zbójnicki Szlak Sp.z.o.o. i je w pełni akceptuje. Poniżej link do warunków uczestnictwa, oświadczenia o prywatności i oświadczenie Covid.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI KULIGÓW ON - LINE:
Pozdrawiamy i życzymy udanej imprezy!
Zespół KULIGÓW W BESKIDACH 

Skontaktuj się z nami za pomocą:

Telefon

E-Mail

Formularz

Facebook

O Nas