O Nas

- Bawmy się! - 

♪♫♪

"Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki,
Hej! Jadą w saniach panny, przy nich Janosiki...." 

♪♫♪

Rezerwując u nas biały lub zielony kulig masz pewność najwyższej jakości świadczonych usług w Beskidach. Nasza Firma wyspecjalizowała się w organizacji kuligów,
które organizujemy nieprzerwanie od 15 lat! 

Oprócz niezapomnianego kuligu w Beskidach, Tatrach, Podhalu, Bieszczadach, Górach Świętokrzyskich, Pieninach, Gorcach, Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, Słowacji, Czechach, możemy zorganizować dla Twojej grupy:

 •  Transport komfortowymi busami i autokarami
 •  Noclegi w sprawdzonych obiektach
 •  Występ naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje, gawędziarza lub DJ Janosika
 •  Profesjonalny napad zbójnicki na kuligowiczów
 •  Degustację regionalnych serów i wędlin
 •  Degustację regionalnych alkoholi, piwa, whisky
 •  Biesiadę góralską z najlepszym zbójnickim cateringiem
 •  Pieczenie świni, barana, dzika
 •  Pamiątki regionalne, gadżety góralskie
 •  Sesję zdjęciowa w strojach góralskich lub zbójnickich
 •  Wycieczkę z przewodnikiem beskidzkim, tatrzańskim, UIMLA w Beskidy, Pieniny, Podhale, Czechy, na Słowację
 •  Wyjazd na polskie lub słowackie termy lub na narty z Beskidzkim Centrum Turystyki www.beskidytravel.com.pl 
 •  Organizację zimowej olimpiady, integracyjnych zajęć na śniegu dla firm i korporacji * ubezpieczenie dla Twojej grupy
 •  Wycieczkę "Szlakiem Zbójnickim" i niesamowitą rozrywkę w parku tematycznm "Zbójnikolandia" (za niedługo)

O Nas

Nasza firma od roku 2007 wyspecjalizowała się w organizacji białych i zielonych kuligów w Beskidach, Pieninach, Bieszczadach oraz na Podhalu. Zaufały nam setki firm, dużych korporacji z całej Polski i jak i nie tylko. Zbójnickie eventy firmowe, imprezy integracyjne, biesiady góralskie z kuligiem i napadem zbójnickim cieszą się wielką popularnością!

Sprawdź co oferujemy!

Oferta

Oferta tradycyjna

Oferta

Oferta eXtremalna

Oferta

Dodatkowe atrakcje

Oferta

Inne propozycje

Kuligi w Beskidach

Organizujemy różnorodne imprezy zimowe dla firm, szkół i klientów indywidualnych. W Naszej zbójnickiej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji skierowanych do klientów korporacyjnych oraz średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługujemy również sektor firm szkoleniowych. Zabawy na śniegu mogą być uzupełnieniem spartakiad zakładowych, pikników, wyjazdów weekendowych, zimowisk, itp.

Kuligi jak wiadomo, dają maksymalną porcję rozrywki i dlatego chcemy Państwa zaprosić na wspaniałą zabawę ze zbójnikami. Trasy kuligów są urozmaicone i prowadzą malowniczymi dolinami u podnóża najbardziej wyniosłych szczytów górskich w Beskidzie Żywieckim, Śląskim i Małym, na Orawie, Spiszu, Podhalu, Pieninach i w Bieszczadach. Ośnieżone drzewa, dźwięki kapeli góralskiej Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl, zbójnicki kulig przy blasku pochodni, dają niezapomniane wrażenia.

Nasz zbójnicki team organizujący kuligi składa się z rdzennych górali z dziada pradziada. Od wielu lat przybliżamy turystom piękno naszego karpackiego krajobrazu, bogactwo tradycji rodzimych górali oraz promujemy tematykę zbójnictwa karpackiego jako niematerialnego dziedzictwa kulturalnego regionu karpackiego.

Nasze imprezy organizujemy dla Państwa przez cały rok (kuligi zielone i białe). Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i unikatową zabawę ze zbójnikami. Gwarantujemy, że impreza zorganizowana przez nas zapadnie na długo w Waszej pamięci! Stawiamy na oryginalność i niepowtarzalność proponowanych scenariuszy, zwracając uwagę na potrzeby i możliwości klienta. Indywidualne podejście do każdego zlecenia stanowi podstawę naszego działania.

W aktualnym sezonie zimowym, jak w poprzednich latach proponujemy niezapomniane zimowe kuligi organizowane w najpiękniejszych Karpackich Dolinach. Obowiązkowym punktem programu musi być zbójnicki napad na jadący kulig. Wyśmienita zabawa oraz wyjątkowy klimat, wspaniałe beskidzkie jadło i napitki należą do pozycji gwarantowanych przez naszą ofertę.

Poza kuligami naszym zacnym gościom proponujemy zbójnickie i góralskie biesiady w klimatycznych górskich karczmach, czardach, bacówkach, szałasach oraz kolibach. Proponujemy również wyśmienity zbój - catering, w którym nie zabraknie dań oraz napojów regionalnych przyrządzanych według tradycyjnych przepisów.

Przy wcześniejszym uzgodnieniu nasze biuro podróży Beskidy Travel www.beskidytravel.com.pl zajmie się zorganizowaniem noclegów (kwatery prywatne, pensjonaty, hotele, gospodarstwa agroturystyczne), transportem grupy na miejsce kuligu (autokary, busy, taksówki), wycieczkami górskimi i krajoznawczymi, zabawami integracyjnymi, ubezpieczy Państwa grupę w towarzystwie ubezpieczeniowym Signal Iduna, zarezerwuje profesjonalnego pilota wycieczek czy przewodnika beskidzkiego.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji zbójnickich i góralskich imprez firmowych gwarantuje Państwu pełny profesjonalizm, terminowość, pewność wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do organizacji wydarzeń w Państwa firmie. Pełne planowanie zbójnickiego eventu, począwszy od rezerwacji właściwego, sprawdzonego ośrodka czy hotelu, transportu, atrakcji dodatkowych, a skończywszy na pełnej opiece nad grupą pracowników. A wszystko to, na jednej fakturze VAT.

Zbójnicki kulig to śnieżne szaleństwo wśród beskidzkiej przyrody, koniecznie w towarzystwie doborowych przyjaciół, to lodowaty wiatr na policzkach i smak zbójnickiego grzańca!

Zbójnicki kulig to wesoła zabawa z góralami uwieńczona watrą, śpiewami, tańcami i smażeniem kiełbasek!

Zbójnickie kuligi to obcowanie z dziewiczą beskidzką przyrodą, przepięknymi ośnieżonymi smrekami, to szum górskiego potoku i dzwoniące zbyrcoki u końskiego zaprzęgu!

Nie ma to jak zimowe kuligi w saniach ale też kuligi wiosenne, letnie czy jesienne. Super sprawdza się też kulig z okazji dnia kobiet, kulig dla singli, kulig dla kobiet, kulig walentynkowy, kuligi na śniegu, kulig w saniach, kuligi z ogniskiem, kulig na śniegu, kulig z pochodniami, kuligi z pochodniami, kulig z kapelą góralską Karpackie Zbóje, kulig z gawędziarzem czy zielone kuligi z biesiadą w jednej z naszych zbójnickich bacówek w Beskidach i nie tylko.

Super atrakcją są również kuligi sylwestrowe, noworoczne, kuligi z dyskoteką w stylu FOLK-POLO i z karaoke po góralsku lub kuligi dla seniorów.
Dla wszystkich mamy odpowiednią ofertę na każdą porę roku!

O Nas